Vodní svět Erding

Největší aquapark v Evropě a největší saunový ráj na světe
Ocenění "Nejlepší německé termály"

PROGRAM

1. DEN:
Odjezd v ranních hodinách. Přejezd do Německa. Celodenní pobyt ve vodním světě Therme Erding, který předčí Vaše očekávání. Pyšní se několika nej. Např. největší aquapark v Evropě, největší saunový ráj na světě, nejlepší německé termály. Večer odjezd zpět, návrat v pozdních nočních hodinách.

TERMÍNY

Aktuálně není žádný termín v nabídce.

KONEČNÉ CENY - nová cena

Dítě (3-10 let) 2100 Kč
Dospělý (od11 let) 2300 Kč

CENY JSOU KONEČNÉ A ZAHRNUJÍ

Autobusovou dopravu, vstupné do Therme Erding (Galaxy a Termální svět), průvodce

ODJEZDOVÁ MÍSTA

Praha, Beroun, Rokycany, Plzeň, Rozvadov (Sv. Kateřina)

ZA PŘÍPLATEK

Cestovní pojištění: 24 Kč / os. / den.


THERME ERDING - předčí Vaše očekávání! 

Leží kousek od Mnichova a nabízí nejen nejdelší evropskou skluzavku, ale i největší saunový ráj na světě a nejzajímavější evropské termální lázně. Tyto gigantické lázně zaujímají plochu 145.000 m2, sauny pak 13.000 m2 (25 saun), personál čítá cca 600 osob, to vše se točí kolem termálního pramenu, který tryská z hloubky 2.350 m, má teplotu 63°C a léčivé účinky na onemocnění kloubů, páteře, revmatismus, kožní nemoci či poúrazové stavy. Léčivý účinek je uznaný státem. Množství atrakcí je až neuvěřitelné, všude skluzavky, sauny, solné jeskyně, bary, masáže, restaurace, vodopády a gejzíry s palmami. Navíc je vše perfektně čisté, organizované, nápadité. Hala je krytá obrovskou skleněnou kupolí (největší v Evropě) a pokud je sluníčko, otevře se.

Právem se pyšní oceněním "Nejlepší termální lázně v Německu" a skládá se z pěti vzájemně oddělených, ale přitom úzce propojených částí.:

GALAXY (vstup v ceně zájezdu)

- největší tobogánový svět v Evropě. Na celkem 16 skluzavkách je možné najet celkem 1400 metrů. Určitě vyzkoušejte nejdelší skluzavku Evropy, Magic Eye, kde se na velkých gumách proháníte po trase dlouhé 360 metrů. A pokud máte málo pudu sebezáchovy, skočte si do skluzavky X-treme Faser, kde si během čtyřvteřinové jízdy ani nestačíte uvědomit rychlost přes 70 km/hod.. Největší zájem v této části je ale o skluzavku nazvanou Černá Mamba, kde si během trasy užijete blesky, hromy, mlhu i hvězdnou oblohu. Na Kamikaze Vás zase čeká sklon až 60 stupňů, na dalším tobogánu pojedete naopak i do kopce... V létě si vodních radovánek užijete i ve venkovní části a nezapomíná se ani na menší děti... Skluzavky jsou v provozu denně.


TERMÁLNÍ SVĚT (vstup v ceně zájezdu)

- právě do této části míří  rodiny s dětmi. Na ploše několika tisíc metrů čtverečních zde pro své ratolesti tady najdete vše: palmy, bazény, dětské bazénové hřiště, venkovní bazény s plážovými koši, bazénový bar, sauny, solné jeskyně, whirpooly, vodopády, podvodní masáže, restaurace a lehátka. Navíc se v létě skleněná kupole otevře a můžete s užívat slunečních paprsků v celé části. Můžete proplout tunelem do venkovní části, občerstvit se v bazénovém baru...


VITAL OASIS + SAUNOVÝ SVĚT (vstup za příplatek, od 16 let)

- svět termálních pramenů a jedinečného saunování je určen návštěvníkům od 16 let. Užijete si zde relax ve vodě z Mrtvého moře, calciu nebo selenu s jódem. Užijete si i římské lázně nebo jedinečný pohled na západ slunce.
Saunový ráj je patrně největším lákadlem Therme Erding. Na 13 tisících metrech čtverečních je 25 saun, stylizovaných do cesty kolem světa. Každá z nich je věnovaná určité zemi. V Británii najdete keltské vodopády a saunu plnou vesmírné oblohy ve Stonehenge, v Itálii na vás pro změnu čekají římské lázně. Záleží jen na vašem vkusu, jestli zamířite i do Bavorska, Španělska, Indie nebo severní Afriky. Centrem saunového světa je velký bazén který z vnitřní haly přechází ve venkovní část s dlouhou řekou, různými jacuzzi a masážními tryskami, vodním barem... Zaručeně Vás zde čeká nejlepší koupání bez plavek.