Navštivte také naše ostatní zájezdové portály! ZajezdyProDeti.cz | ZavodyProDeti.cz

Jak objednat

Jak mohu zájezd rezervovat, objednat?
Přes tyto stránky online, v naší kanceláři v Plzni nebo u některého z našich provizních prodejců po celé ČR, viz KONTAKTY.

Jak funguje objednávka online?
U vybraného termínu klikněte na „Objednat“ a vyplňte vše potřebné a odešlete objednávku. Obratem Vám bude na Váš email doručena Cestovní smlouva. V tuto chvíli jsou místa rezervována. K potvrzení rezervace je potřeba smlouvu vytisknout, podepsat a zaslat ji naskenovanou nebo poštou k potvrzení do CK.

Mám vybraný termín. Je volný?
Na těchto stránkách se zobrazují pouze volné termíny. V případě, že je kapacita naplněna, nelze daný termín objednat a neni dále v nabídce.

Jak zájezd zaplatím?
Po vyplnění objednávky u zvoleného termínu se na Cestovní smlouvě automaticky rozepíše platba. Hradí se 50% z celkové částky do týdne od objednávky a 5 týdnů před odjezdem doplatek. Datum, částka, variabilní symbol a číslo účtu se zobrazí na Cestovní smlouvě. V případě, že objednáváte zájezd v době kratší 5 týdnů do odjezdu, platí se 100% při objednávce.

Kdy mám objednat službu za příplatek?
Služby za příplatek (Disney show s večeří u zájezdu do Disneylandu, kontakt s delfínem/lachtanem u Marinelandu, rozšířené vstupy apod.) objednávejte spolu se zájezdem. Na místě již v mnoha případech nelze dokoupit. V případě, že máte zájem přiobjednat některou ze služeb, kontaktujte CK k potvrzení volných kapacit.

Jaká je cena pro děti do 3 let?
U 1-denních zájezdů (bez noclehu) je cena 1.000,- Kč u zájezdů s noclehem pak 2.000,- Kč. Je to cena za dopravu, z bezpečnostních důvodů neakceptujeme děti "na klíně rodičů". V případě zájmu o zájezd s dítětem do 3 let nám zašlete objednávku mailem.

Mohou se zájezdů zúčastnit i dospělé osoby nebo pouze rodiny?
Zájezdy jsou pro všechny věkové kategorie.

Jaké doklady potřebují děti?
Od 26.6.2012 musí mít každý občan i dítě svůj cestovní doklad! Děti již nemohou být nikde zapsané!