Navštivte také naše ostatní zájezdové portály! ZajezdyProDeti.cz | ZaZabavouPoCechach.cz

Holiday Tatralandia Resort

28 tobogánů, 14 bazénů a ubytování v Tatralandia Village
Návštěva unikátní ledové jeskyně

PROGRAM

1. DEN:
V pozdějších večerních hodinách, přejezd na Slovensko.
2. DEN:
Ráno příjezd do areálu Holiday Village Tatralandia,zde celodenní pobyt v největším aquaparku ve střední Evropě s 28 skluzavkami a tobogány a 14 bazény s čirou, termální i slanou vodou... Občerstvit se můžete ve vodním baru aniž byste opustili bazén... Ve večerních hodinách odjezd zpět, noční přejezd do ČR.
3. DEN:
Návrat v ranních hodinách.

TERMÍNY

23.08.2020 - 25.08.2020 VYPRODÁNO

KONEČNÉ CENY

Dítě (do 2 let) 1000 Kč
Dítě (3-12 let) 2500 Kč
Dospělý (od13 let) 3000 Kč

CENY JSOU KONEČNÉ A ZAHRNUJÍ

Autobusovou dopravu, celodenní vstup do Tatralandia, služby průvodce

ODJEZDOVÁ MÍSTA

Plzeň, Rokycany, Beroun, Praha, Brno

ZA PŘÍPLATEK

Cestovní pojištění: 24 Kč / os. / den.

TATRALANDIA

Tatralandia Holiday Resort je největším celoročním areálem vodní zábavy s ubytováním na Slovensku, v Čechách a Polsku. Během letní sezóny si na své přijdou děti i dospěláci ve 14 bazénech s mořskou, termální i čirou vodou. Nudit se určitě nebudete díky 28 toboganům a skluzavkám, atrakcím ve Funparku, celodennímu programu s největším animačním týmem na Slovenku, nebo letním eventům.  V případě nepříznivého počasí si užijete zábavu pod průhlednou střechou celoročního Tropical Paradise, kde teplota vody a vzduchu neklesá pod 30 °C.

BAZÉNY - Aquapark Tatralandia nabízí 14 bazénů (z toho 9 celoročních) se slanou, termální i čirou vodou a teplotou do 36°C. Děti i dospělí si v nich užijí zábavu a odpočinek v každém ročním období. Voda v Tatralandii působí díky svému složení blahodárně na pohybové a dýchací ústrojenství. V bazénech s mořskou vodou v Tropical Paradise si i na Liptově během celého roka vychutnáte léčivé účinky thallasso terapie (léčba mořem). Sůl rozpuštěna ve vodě aktivně ovlivňuje stav centrálního nervového systému, zlepšuje krevní oběh, nezpůsobuje žádné alergické reakce, zlepšuje stav pokožky, pomáhá bojovat proti celulitidě a nadváze, normalizuje spánek, snižuje pocit únavy, má relaxační a dezinfekční účinky.

TOBOGÁNY - Celkem na 28 tobogánech si užijete rychlou jízdu, trochu adrenalinu, teplou vodu, zábavu s přáteli i rodinnými příslušníky. Pro menší děti jsou připravené dětské skluzavky a další vodní atrakce. Ti odvážnější se mohou těšit na jízdu na nafukovacím kole, na podložce, na nafukovacích raftech nebo sjet např. Double Fall, kde zažijete dvojitý volný pád. Pokud naskočíte na Anakondu, čeká vás jízda na nejdelším tobogánu na Slovensku i v Čechách. Pro nejodvážnější je pak Kamikadze - 4 patra nahoru a 3 vteřiny dolů. Adrenalin si užijete i na Boomerang Raft Ramp, což je jediná raftovací U-rampa na Slovensku, Polsu a v Čechách.

TROPICAL PARADISE - To je dřevěná plachetnice, která ztroskotala na skále. Při ní pravé korály, mušle a pestrobarevné rybičky. Na souši vysoké palmy, v jejich stínu relax na pohodlných lehátkách… Vodní svět čtyř bazénů spojuje vodní terapie – lehátka, trysky masírující různé části těla, masáž chodidel i vodní relaxační cesta. Ve dvou bazénech najdou návštěvníci čirou vodu, ve dvou dokonce mořskou, zahřátou na příjemných 34 -36 stupňů. Uprostřed, na rozhraní všech čtyř bazénů, je Barbados bar. Originální míchané nápoje si můžete dopřát přímo ve vodě, nebo na souši. V další z atrakcí najde uplatnění i šnorchl. Skála, na níž ztroskotala loď, totiž ukáže ve speciálním bazénu své podmořské tajemství. Největší zážitek poskytne pohled na pravý korálový útes s jeho obyvateli – mořské sasanky a pestrobarevnými rybičkami, které žijí ve vlastním světě akvária se šesti kubíky mořské vody. Bohatý výběr karibských specialit a nápojů nabízí restaurace Paradiso. To všechno se do Tropical Paradise pohodlně vejde, vždyť jeho plocha je o 400m2 větší než fotbalové hřiště. 

TERMÁLNÍ VODA - Srdcem celoročního Aquaparku Tatralandia je zdroj termální vody, který vyvěrá z hloubky víc než 2500 m, s teplotou 60,7 °C. Termální minerální vody v bazénech má mezi vodami Liptova zvláštní postavení. Je v ní část mořských vod z paleogenního moře, které bylo na území Liptovské kotliny již před 40 milióny let. Minerální voda Tatralandie blahodárně působí na pohybové a dýchací ústrojenství.

FUNPARK -Tatralandia je místo, kde hvězdy záři i přes den. Najdete je na chodníku slávy, který je plný jmen domácích i zahraničních celebrit. Právě jím se ze světa radovánek a relaxu dostanete k bránám území zábavy, Funparku. Safari train – jízda s vláčkem, se kterým se dostanete přímo mezi divoké šelmy, zebry, ale i Gold Splash. Pro návštěvníky Aquaparku je vstup zdarma.

KELTSKÝ SAUNOVÝ SVĚT (za příplatek) - představuje jedinečný komplex 19 parních, vodních a masážních koupel, saun a procedur. Dokáže aktivovat všechny lidské smysly a tímto způsobem regenerovat i uvolnit celé tělo. Jen saunový svět přináší potěšení z vody (hydroterapie), povznášející vůně (aromaterapie), hudby (muzikoterapie) a tepla – to všechno pro upevnění zdraví a krásy.

DEMÄNOVSKÁ LEDOVÁ JESKYNĚ

Jeskyně představuje severní část světoznámých Demänovských jeskyň, leží u Liptovskéhi Mikuláše a je pozoruhodná výskytem trvalé ledové výplně. prohlídkový okruh je dlouhý 650m s převýšením 86m, návštěvníci však najdou 800m. Vchod a východ jsou ve stejné nadmořské výšce. pobyt v jeskyni trvá cca 45 min a teplota se zde pohybuje od +0,4°C do +3°C.