Navštivte také naše ostatní zájezdové portály! ZajezdyProDeti.cz | ZavodyProDeti.cz

Playmobil Fun Park

Skvělá zábava pro menší děti
Tématický park inspirovaný Playmobilem

PROGRAM

1. DEN:
Odjezd ráno z ČR, přejezd do Německa, dopoledne příjezd k Playmobil Fun Parku, zde celodenní pobyt. Děti i dospělí si užijí skvělou zábavu v areálu se spoustou možností ke šplhání, lezení, hraní... Jedná se o velké hřiště, kde se děti nezastaví a s nadšením budou objevovat další a další zábavu. Mohou se vydat na rytířský hrad, na divoká západ do westernového městečka, vyčesat si koníka nebo podojit krávu. Holčičky ocení přítomnost jednorožců a kluci zase policejní stanici... Každý si najde své! V podvečer odjezd zpět, návrat ve večerních hodinách. BEZ TESTU - na zájezd neni potřeba žádný test - ani pro překročení hranic, ani pro návrat, ani při vstupu do parku - výjimka trvá i od 9.7. (vztahuje se na cesty do sousedních zemí v délce do 24 hodin).

TERMÍNY

27.06.2022 OBJEDNAT 30.07.2022 OBJEDNAT

KONEČNÉ CENY

Dítě (do 2 let) 350 Kč
Dítě (3-10 let) 1100 Kč
Dospělý (od11 let) 1350 Kč

CENY JSOU KONEČNÉ A ZAHRNUJÍ

Doprava bus, vstupné do Playmobilu, průvodce

ODJEZDOVÁ MÍSTA

Praha (7:00), Beroun, Rokycany, Plzeň (8:10), Rozvadov (Sv. Kateřina)

ZA PŘÍPLATEK

Cestovní pojištění Pandemic:
50 Kč / dítě / den
70 Kč / dospělý / den

PLAYMOBIL FUN PARK

leží u bavorského města Zirndorf v blízkosti Norimberka  a představuje naprosto fantastický a jedinečný svět her, pohybu a příjemných zážitků pro celou rodinu. Právě na tomto místě ožívají oblíbené figurky ze sérií, které jsou v nabídce firmy Playmobil. Nečekají vás zde žádné fronty na atrakce - Playmobil je totiž jedno obrovské dětské hřiště. Jedná se o jeden z nejoblíbenějšíh rodinných parků v Německu, kde si děti užijou skvělou zábavu jako např. lezení, balancování, skákání, houpání nebo šplhání. Rytíři zde mají svůj Hrad, princezny Zámek, panenky Viktoriánský dům, Vikingové loď atd.

V tomto parku se ponoříte nejen do světa panáčka Playmobil. Najdete zde například velké pirátské jezero s 17 m dlouhou pirátskou lodí, rytířský hrad, westernové městečko s ukrytým zlatem, bagrovací centrum, vodní plochy s lodičkami a mlýnky, lanové věže, skluzavky a mnoho dalšího. 

Při horkém letním dni je k dispozici spousta míst, kde si děti hrají ve vodě nebo s vodou - plavky a suché náhradní oblečení s sebou!
Naopak v případě nepříznivého počasí se lze schovat ve velkém šplhacím centru, kde si svoji trasu najdou větší i menší děti.

V areálu je několik občerstvení a obchodů. Zábava je zde pro děti od nejútlejšího věku a doporučujeme cca do 8 až 10 let. Návštěvu doporučujeme, park patří mezi TOP v zábavě pro menší děti a nemá konkurenci!