Navštivte také naše ostatní zájezdové portály! ZajezdyProDeti.cz | ZavodyProDeti.cz

Heide Park

Spousta kvalitních adrenalinových atrakcí
Skvělá parková úprava - bývalá rezervace

PROGRAM

1. DEN:
Odjezd po půlnoci z ČR. Přejezd do Německa. Celodenní pobyt v zábavním parku Heide Park, který je umístěn v krásné přírodě kolem jezera. Zábava je zde zaručena pro všechny. Své si zde najdou jak milovníci adrnalinu a velkých horských drah, tak i ti, kteří upřednostňují klidnější jízdu, např. na vodě... Menší děti si zde také přijdou na své a i pro ně je zde vyžití na celý den. V areálu je několik restaurací a obchodů se suvenýry. V podvečerních hodinách odjezd směr ČR. Návrat v pozdních nočních hodinách. BEZ TESTU - na zájezd neni potřeba žádný test - ani pro překročení hranic, ani pro návrat, ani při vstupu do parku - výjimka trvá i od 9.7. (vztahuje se na cesty do sousedních zemí v délce do 24 hodin).

TERMÍNY - bez nutnosti testů

Aktuálně není žádný termín v nabídce.

KONEČNÉ CENY - zahrnují vstupy na atrakce

Dítě (do 2 let) 1500 Kč
Dítě (3-11 let) 2300 Kč
Dospělý (od12 let) 2500 Kč

CENY JSOU KONEČNÉ A ZAHRNUJÍ

Dopravu bus/tranzit, vstupné do Heide Parku (vstupy na všechny atrakce), průvodce

ODJEZDOVÁ MÍSTA

Plzeň (00:15), Rokycany (00:30), Beroun (01:00), Praha (01:30), Ústí nad Labem

ZA PŘÍPLATEK

Cestovní pojištění Pandemic:
50 Kč / dítě / den
70 Kč / dospělý / den

HEIDE PARK

se nachází u německého města Soltau, což je cca 60km od Hamburku, a patří mezi nejlepší německé parky se spoustou velmi kvalitních atrakcí. Je to druhý největší německý zábavní park. Areál je velmi příjemný a zelený, jedná se o bývalou rezervaci. O atraktivitě parku svědčí i téměř 3 miliony návštěvníků ročně. Prvně se brány otevřely v roce 1978a zábava se točila kolem šesti atrakcí.

Je rozdělen na tématické částia zábavu si zde užijí především milovníciadrenalinu. Největším lákadlem je beze sporu horská dráha Colossos, což je největší dřevěná horská dráha v Evropě. Čekají Vás i oblíbené vodní dráhy, jízda na raftech apod. Můžete se ale těšit i na různá představení a show, kaskadérské kousky.Relaxovat můžete u velkého jezera, kterému dominuje socha Svobody. Parková úprava areálu je promyšlená do posledního detailu.

KRAKE- nejnovější atrakce z roku 2011, tzv "dive coaster". Zde vás čeká opravdový adrenalin, když se budete řítit kolmo k zemi rychlostí až 103km/hod.!
DESERT RACE- vystřelovací horská dráha, divoká jízda pouští se zrychlením z 0 na 100km/hod. za 2,4 sekundy. Přetížení 4Gs průměrnou rychlostí 86km/hod.Jediná vystřelovací dráha v Německu.
COLOSSOS - dráha z roku 2001 je největší a nejrychlejší dřevěnou horskou dráhou v Evrpě. Vysoká je 60m s maximální rychlostí 120km/hod.
SCREAM - nejvyšší Gyro-Trop-Tower na světě. Volný pád z výšky 71m. rychlostí kolem 100km/hod.
LIMIT - několik loopingů na skvělé zavěšené dráze v rychlosti 80km/hod. (vozíky nejedou po kolejích, ale jsou zavěšeny avám lítájí nohy vzduchem)
BIG LOOP - skvělá jízda celekm 4x hlavou dolů
WILDWASSERBAHN - nevyzpytatelná jízda vodním korytem, která neni až tak poklidná...Sjezd z výšky 23m vás nemine.
MOUNTAIN-RAFTING - jedny z nejlepších a nejdelších evropských raftů! Do koryta je natankováno na 5,2 milionů litrů vody.
TOPILAULA SCHLACHT - skvělá vodní bitva, při kterí má každá loď k dispozici 8 vodních děl
LUCKY LAND - westernové městečko je určeno malým návštěvníkům a zve k fantastickému dobrodružství divokého západu včetně rýžování zlata
BOUNTY - 15m vysoká houpací pirátská loď
PIRÁTSKÁ SHOW - divoká pirátská show u jezera v Zálivu smrti. Skvělé kaskadérské kousky a pirátský příběh Vás pobaví.
PANORAMA VĚŽ - točící se věž uprostřed parku vás vyveze do výšky 75m a poskytne vám příjemný výhled na park a atrkace
MONORAIL - po jednokolejce se můžete svézt kolem parku vlakem. Zde se nemusíte bát rychlosti...15km/hod.