Vánoční Phantasialand


PHANTASIALAND

se nachází v Německu u Kolína nad Rýnem a patří mezi špičkové zábavní parky s atrakcemi na velmi vysoké úrovni. Zábava zde čeká jak milovníky adrenalinu, tak i rodiny s menšími dětmi. Cenami ověnčená představení, perfektní parková úprava a atrakce pro všechny věkové kategorie jsou zárukou skvělé zábavy.


VÁNOČNÍ PHANTASIALAND

v zimní období je park naprosto fascinující, je to jeden velký sen... Pohádková zimní krajina, spousta otevřených atrakcí (všechny kromě vodních), show a sváteční speciály zvou k návštěvě. Se soumrakem se rozzáří ulice, zahrady a hotely, které park obklopují. zamrzlé jezero obklopené sněhem zve k bruslení, večer se rozzáří nad parkem velkolepý ohňostroj zářící všemi barvami...


TY NEJ ATRAKCE


CHIAPAS- vodní expedice mezi vodopády a roklemi. Opakovaně získává národní i mezinárodní ocenění. (atrakce je v provozu do -5°C)

TARON
 - nová atrakce z roku 2016 se světovými rekordy - nejrychlejší a nejdelší multi launch coaster svého druhu! dráha se kříží celkem 116 krát! (atrakce je v provozu do -10°C) 

BLACK MAMBA
 - v srdci Afriky se skrývá mamba černá, královna hadů. Vine se rychle temnými propastmi a roklemi, po strmých skalních stěnách... v minulosti získala spoustu ocenění včetně "Nejlepší evropská atrakce". (atrakce je v provozu do -5°C) 

TALOCAN
- otáčející se lavice s dokonalými efekty, kde se několikrát otočíte vzhůru nohama a k tomu na vás budou šlehat plameny a stříkat voda

WHITE CHRISTMAS ON ICE 
- lední revue s odvážnými koky, piruetami a zvedačkami.

MAUS AU CHOCOLAT
- zajímavá 3D atrakce ve formě střílečky, kdy se v cukrářství setkáváte se spoustou myší a je jen na vás, kolika z nich se zbavíte

RAIK
 - nová dráha pro celou rodinu. nejrychlejší rodinný boomerang na světě! Nabízí jízdu vpřed i vzad, se kterou můžete vše zažít dvakrát.