Navštivte také naše ostatní zájezdové portály! ZajezdyProDeti.cz | ZavodyProDeti.cz

Vánoční Europa Park

Dokonalá vánoční výzdoba a doprovodný program
Vánoční trhy a skvělé atrakce

PROGRAM

1. DEN:
Odjezd po půlnoci, dopoledne přejezd k Europa Parku. Po zbytek dne volno v nejoblíbenějším evropském zábavním parku, který sbírá každoročně ocenění za kvalitu ve všech ohledech. V adventním čase si oblékne sváteční kabátek a kromě skvělých atrakcí si zde užijete i bohatý doprovodný program jako např. bohaté vánoční trhy s ochutnávkou místních pochutin, Santovu poštu, krasobruslařskou Ice show, vánoční průvod se světelnými efekty, velké kluziště apod. pro děti je nachystaná sáňkařská dráha a lyžařský svah s instruktory. Většina atrakcí je otevřena celoročně a tak si zde přijdou na své milovníci adrenalinu a rodiny s dětmi. Večer odjezd zpět. Návrat v pozdních nočních hodinách.

TERMÍNY

18.12.2021 OBJEDNAT 27.12.2021 OBJEDNAT

KONEČNÉ CENY

Dítě (3-10 let) 2500 Kč
Dospělý (od11 let) 2700 Kč

CENY JSOU KONEČNÉ A ZAHRNUJÍ

dopravu tranzit, vstupné do Europa Parku, průvodce

ODJEZDOVÁ MÍSTA

Praha (00:30), Beroun (00:50), Rokycany (1:20), Plzeň (1:50)

ZA PŘÍPLATEK

Cestovní pojištění Pandemic:
50 Kč / dítě / den
70 Kč / dospělý / den


EUROPA PARK 

je největší německý zábavní park, nachází se v blízkosti německého města Rust a pyšní se oceněním "Nejoblíbenější evropský zábavní park". Naleznete zde atrakce a show jak pod širým nebem, tak i v uzavřených prostorách - právě proto se Europa Park těší oblibě po celý rok a je možné zde zažít i různá sváteční období jako např. Halloween a advent. Čísla mluví zcela jasně - za rok 2016 přivítal park 4,5 milionu návštěvníků... Opravdu si zde přijdou na své všichni. Nadchne milovníky adrenalinových atrakcí, rychlosti a výšek i rodiny s dětmi, pro které je určena také značná část zábavy. Většina atrakcí navíc funguje celoročně.


VÁNOČNÍ EUROPA PARK 

nabízí zábavu na atrakcích a naprosto dokonalou výzdobu a doprovodný sváteční program. Nahlédněte do adventu 2019:

Španělská korida se přeměnila v Magic Ice - vystavěno zde bylo na 6 ledových stanovišť se 30 velkými sochami s výškou 3 až 4m a na 1770 malých sošek, bylo použito na 150 tun ledu a 150 tun sněhu a teplota je zde -8C°. Na výzdobu bylo použito na 2500 vánočních stromků, 10000 vánočních ozdob, 1000 rostlin vánočních růží, 1500 dekorativních zabalených dárků, 25 otevřených ohnišť pro zahřátí, 2500000 vánočních žárovek, 1000 dekorativních hvězd, v každé čtvrti tématicky ozdobený strom dle dané země, hlavní 50m vysoký vánoční strom... Speciálně pro toto období bylo postaveno 55m vysoké ruské kolo k shlédnutí nazdobeného a rozzářeného areálu z výšky, připraveno bylo kluziště o rozloze 375m2 k veřejnému bruslení, areál k bobování a lyžování pro děti... Na jezeře byla promítána světelná show s hudbou Luna Magica, krasobruslařská revue se zahalila do vánočního kabátku s jízdou se Santa Clausem, usídlila se zde Santova pošta nebo ledový Glaciar Icebar ....


TY NEJ ATRAKCE


PROJECT V- novinka 2017! - tzv. létající divadlo... Sen o létání se stane skutečností, konečně se proletíte...a uvidíte to nejkrásnější, co nabízí Evropa...

WODAN
- novější atrakce parku,dřevěná horská dráha dlouhá 1050m, vysoká 35m s přetížením 3,5G...

EUROSAT - je simulace cesty kosmickou lodí a zvenčí vypadá docela nevinně. Vozíky jezdí po vnitřních stěnách velké stříbrné sféry. Budete se řítit v naprosté tmě a cestou si užijete různých zvukových efektů.

MATTERHORN-BLITZ - zajímavá jízda ve vozíku pro horníky, která vyniká prudkými zatáčkami

ALPSKÝ EXPRESS
- první horská dráh v  parku, určena pro celou rodinu. proveze vás rakouskými horami.

EURO-MIR - 1000m dlouhá jízda kolem futuristických skleněných věží na vozíkách, které se točí dokola... Dosáhnete rychlosti až 50km/hod.

MAGICKÉ KINO 4D - nové filmové dobrodružství. Užijte si "Happy family"

PEGASUS
- rodinná horská dráha s rychlostí až 65km/hod.

WHALE ADVENTURES - nevšední plavba lodí

BOBOVÁ DRÁHA - 487m dlouhý sjezd na bobech z výšky 20m

ARENA OF FOOTBALL - oblíbená pouťová autíčka hrají fotbal, pro celou rodinu

EUROPA PARK EXPRESS - jízda vlakem kolem parku

EUROPA-PARK HISTORAMA - toto otáčející se divadlo Vás zavede od léta 2010 do minulosti.


Závody pro děti