Malý Princ a další dobrodružství

Malý Princ - jedinečné setkání s blonďatým hrdinou
Skvělá čokoláda s originálním obědem a opičí zoo

PROGRAM

1. DEN:
Odjezd brzy ráno z ČR, přejezd do Alsaska. Kolem poledne příjezd do muzea Les Secrets du Chocolat. Zde oběd v tématické "nádražní restauraci", která je součástí muzea. Poté komentovaná prohlídka s degustací čokolády. Následuje krátký přejezd do "opičí zoo" La Montagne des Singes, kde volně žije na 200 svalnatých makaků a zažijete zde nezapomenutelné. V podvečer ubytování na hotelu, nocleh.
2. DEN:
Po snídani přejezd k parku Malého Prince, který otevřel své brány v létě roku 2014 a nabízí zajímavý pohled na velký svět Saint Exupéryho, kde v sobě každý najde duši dítěte. Užijete si zde skvělý den na 30 atrakcích, které vás pozvou nejen na let nebo cestování mezi planetkami. V podvečer odjezd zpět, návrat v pozdních hodinách.

TERMÍNY

Aktuálně není žádný termín v nabídce.

KONEČNÉ CENY

Dítě (3-14 let) 4700 Kč
Dospělý (od15 let) 4900 Kč

CENY JSOU KONEČNÉ A ZAHRNUJÍ

Autobusovou dopravu, vstupné do muzea čokolády, 1x 3-chodový oběd, celodenní vstupné do parku Petit Prince, 1x nocleh se snídaní v hotelu 2*, služby průvodce

ODJEZDOVÁ MÍSTA

Praha, Beroun, Rokycany, Plzeň, Rozvadov (Sv. Kateřina)

ZA PŘÍPLATEK

Cestovní pojištění: 24 Kč / os. / den.

LE PARC DU PETIT PRINCE

byl inspirován známým oblíbeným dílem Saint-Exupéryho a otevřen v roce 2014, kdy v létě planetka Malého Prince B612, přistála v Alsasku blízko hranic s Německem a Švýcarskem. K velkému překvapení je planetka téměř jistě obydlena malým blonďatým chlapcem a jeho růží... Jeho pád byl velmi zpomalen třemi balóny. Je logické, že B612 a jeho satelity si vybrali toto místo k přistání. Oblast je velmi slunečná a je ideální pro hvězdné zážitky. Je to rovina Alsaska, jedna z nejkrásnějších oblastí Francie a také jedna z nejméně větrných, protože je chráněna pohořím Vosges.

Brány areálu se prvně otevřely 1. července 2014 s rozlohou 24 hektarů a představuje originální dekory inspirované dílem Antoina de Saint-Exupéryho. Všechny atrakce a představení jsou inspirovány světem Malého Prince. Jsou zde navrženy tři hlavní témata: létání a astronomie, cestování z planety na planetu a setkání se zvířaty a přírodou. Jednoduše se zde setkáte se vším, co obsahuje Exupéryho dílo.

Láká vás let balonem? Nebo snad cesta do vesmíru Malého Prince ve 4D, hadí horská dráha nebo úžasná vodní dráha s 10m sjezdem? Či snad si jen tak namalovat ovečku...?

MUZEUM ČOKOLÁDY

Okruh "Gourmand" s ochutnávkou 4 druhů čokolády a promítáním interaktivního filmu. V části Discovery pak objevíte historii a výrobu čokolády a užijete si i ukázku tvarování čokolády. 3-chodový oběd si vychutnáte v restauraci "Les Secrets des Grands Express", která je součástí muzea a okouzlí vás originálním restauračním vagónem Orient-Express... Ano, opravdu poobědváte v mimořádném prostředí - ve vlaku.

OPIČÍ ZOO

Ponoříte se zde do světa více jak 200 makaků. Vy budete mít možnost pozorovat, jak si hrají, starají se o malé, laškují. To vše z neuvěřitelné blízkosti. u vchodu navíc dostanete pop corn a bude jen na vás, zda jim nabídnete dlaň...