Hansa Park

Skvělá zábava plná adrenalinu, TOP atrakce
Příjemné prostředí parku na břehu moře

PROGRAM

1. DEN:
Odjezd v pozdních nočních hodinách (orientačně Plzeň cca 22:00, Praha cca 23:00).
2. DEN:
Noční přejezd přes Německo k Hansa Parku. Celodenní pobyt v zábavním parku s několika NEJ. Užijete si zde skvělé atrakce, úžasná představení a show a beze sporu perfektní atmosféry celého areálu, který leží v těsné blízkosti moře. Na své si zde přijdou jak milovníci výšek, tak i menší návštěvníci, kterým je věnována část areálu. V podvečerních hodinách odjezd směr ČR.
3. DEN:
Návrat v nočních hodinách.

TERMÍNY

Aktuálně není žádný termín v nabídce.

KONEČNÉ CENY

Dítě (do 2 let) 1000 Kč
Dítě (3-9 let) 2700 Kč
Dospělý (od10 let) 2900 Kč

CENY JSOU KONEČNÉ A ZAHRNUJÍ

Autobusovou dopravu, vstupné do Hansa Parku (vstupy na všechny atrakce), průvodce

ODJEZDOVÁ MÍSTA

Plzeň(cca 22:00), Rokycany, Beroun, Praha (23:00), Ústí nad Labem

ZA PŘÍPLATEK

Cestovní pojištění: 24 Kč / os. / den.

HANSA PARK

byl otevřen v roce 1977, leží přímo u Baltského moře a je plný dobrodružství... Tento přímořský zábavní park nabízí různé tematické oblasti, atrakce a představení. O jeho kvalitách mluví skutečnost, že 83% návštěvníků je zde opakovaně. Aby ne, zábava zde čeká na 125 atrakcích v celkem 11 tématických částech! Co zkusit nejstrmější pád ve tmě na světě, nejstrmější horskou dráhu v Německu, zrychlení z 0 na 100km/hod. za 1,4 sekundy...Nebo startovací katapult se spádem 97 stupňů? A co to vše spojit v jednu atrakci? Ano, vítejte v Hansa Parku na "Kletbě Novgorodu".  

Opravdu zde zažijete ty nejšílenější věci... Co takhle vylétnout z oceánu až do nebeských výšin super dráhy "Nessie"? Adrenalinu jsou zde velké zásoby...

A co hlavou nahoru dolů nahoru dolů... Neni problém! Máte rádi výšky a rychlost? Pak si hansa Park zamilujete.

Park nabízí dostatek zábavy pro celou rodinu. Areál neni pouze o adrenalinu. Své místo si zde najdou i milovníci vody a malé děti, které beze sporu nadchne nový ráj her, kde si užijí jeskyně, pohoupou se na lijánách nebo vyšplhají do kourun stromů.

Hansa Park - to je více jak 40 let skvělé zábavy na břehu moře...