Hansa Park a pobyt u Baltského moře

Kombinace luxusního relaxu u moře s adrenalinem
Nejznámější pláž Německa - jemný písek a křišťálově čisté Baltské moře

PROGRAM

1. DEN:
Odjezd v pozdních hodinách před půlnocí (Plzeň, Praha).
2. DEN:
Po půlnoci nástupní místo Ústí nad Labem, poté následuje noční přejezd přes Německo, ráno příjezd do střediska Timmendorfer. Celodenní pobyt v Timmendorfer Strand, což je dovolená na nejvyšší úrovni na nejznámější pláži Německa, která je 7km dlouhá s jemným pískem, křišťálově čistou vodou Baltského moře, prvotřídní atmosférou centra města, malebnou krajinou... Tato oblast se pyšní vynikajícími hotely, restauracemi, nákupními možnostmi a mnohem víc! Zde je vždy hlavní sezóna - 12 měsíců v roce dle libosti. Buď rušná nebo klidná. To vše nabízí nejkrásnější zátoka Baltského moře... v odpoledních hodinách (cca 15hod.) ubytování na hotelu Maritim Clubhotel Timmendorfer Strand 4*, který se nachází v blízkosti pláže (10 minut) a k dispozici je např. bazén. Volno, nocleh.
3. DEN:
Snídaně formou bohatého bufetu. Celodenní volno k odpočinku a koupání. Nocleh.
4. DEN:
Snídaně formou bohatého bufetu. Poté krátký přejezd k Hansa Parku. Celodenní pobyt v zábavním parku s několika NEJ. Užijete si zde skvělé atrakce, úžasná představení a show a beze sporu perfektní atmosféry celého areálu, který leží v těsné blízkosti moře. Na své si zde přijdou jak milovníci výšek, tak i menší návštěvníci, kterým je věnována část areálu. V podvečerních hodinách odjezd směr ČR.
5. DEN:
Návrat po půlnoci / v ranních hodinách hodinách dle výstupního místa.

TERMÍNY

Aktuálně není žádný termín v nabídce.

KONEČNÉ CENY

Dítě (do 2 let) 2300 Kč
Dítě (3-10 let) 6900 Kč
Dospělý (od11 let) 7400 Kč

CENY JSOU KONEČNÉ A ZAHRNUJÍ

Autobusovou dopravu, 2x nocleh se snídaní v hotelu Maritim Clubhotel Timmendorfer Strand 4*, vstupné do Hansa Parku (vstupy na všechny atrakce), průvodce

ODJEZDOVÁ MÍSTA

Plzeň, Rokycany, Beroun, Praha, Ústí nad Labem

ZA PŘÍPLATEK

Cestovní pojištění: 24 Kč / os. / den.

HANSA PARK

byl otevřen v roce 1977, leží přímo u Baltského moře a je plný dobrodružství... Tento přímořský zábavní park nabízí různé tematické oblasti, atrakce a představení. O jeho kvalitách mluví skutečnost, že 83% návštěvníků je zde opakovaně. Aby ne, zábava zde čeká na 125 atrakcích v celkem 11 tématických částech! Co zkusit nejstrmější pád ve tmě na světě, nejstrmější horskou dráhu v Německu, zrychlení z 0 na 100km/hod. za 1,4 sekundy...Nebo startovací katapult se spádem 97 stupňů? A co to vše spojit v jednu atrakci? Ano, vítejte v Hansa Parku na "Kletbě Novgorodu".  

Opravdu zde zažijete ty nejšílenější věci... Co takhle vylétnout z oceánu až do nebeských výšin super dráhy "Nessie"? Adrenalinu jsou zde velké zásoby...

A co hlavou nahoru dolů nahoru dolů... Neni problém! Máte rádi výšky a rychlost? Pak si hansa Park zamilujete.

Park nabízí dostatek zábavy pro celou rodinu. Areál neni pouze o adrenalinu. Své místo si zde najdou i milovníci vody a malé děti, které beze sporu nadchne nový ráj her, kde si užijí jeskyně, pohoupou se na lijánách nebo vyšplhají do kourun stromů.

Hansa Park - to je více jak 40 let skvělé zábavy na břehu moře...

Další zájezdy ...

Hansa Park Hansa Park od 2 800 Kč