Navštivte také naše ostatní zájezdové portály! ZajezdyProDeti.cz | ZavodyProDeti.cz

Disneyland & Asterix Park

V ceně vstupné do Disneylandu a Asterix Park!
Komfortní ubytování v partnerském Disney hotelu 3*

PROGRAM

1. DEN:
Odjezd ve večerních hodinách z ČR, noční přejezd přes Německo do Francie.
2. DEN:
Ráno příjezd do Paříže, průjezd centrem města podél Seiny, krátká zastávka na focení u Eiffelovy věže. Poté přejezd do Asterix Parku se spoustou originálních atrakcí. Užijete si horské dráhy, vodní atrakce a představení. V galské vesničce se setkáte s Asterixem, Obelixem a jejich přáteli. Celý areál je inspirován oblíbenými hrdiny a jejich příběhy. Vyžití je zde jak pro větší děti, které vyhledávají adrenalin, tak i pro malé cestovatele. V podvečer odjezd na partnerský Disney hotel Campanile 3*. Tento příjemný rodinný hotel nabízí vyžití pro všechny. Nachází se zde zvířecí farma, hřiště i venkovní posezení. Lze využít hotelovou restauraci nebo bar. Nocleh.
3. DEN:
Po snídani návštěva Disneylandu, nejoblíbenějšího zábavního parku, kam všechny cestovatele odveze Shuttle bus, který jezdí v intervalu 15 minut. Nevšedním zážitkem bude určitě setkání s Mickeym a Minnie a dalším lákadlem je např. představení "Ledové království" nebo atrakce inspirované Hvězdnými válkami, Piráty z Karibiku, Disney princeznami a dalšími pohádkovými nebo filmovými postavičkami. Kvalitní atrakce zaručí nezapomenutelnou zábavu. Za příplatek (předem v ČR) vstup do filmařských Walt Disney Studios. Večer odjezd od hotelu do ČR.
4. DEN:
Návrat v dopoledních hodinách.

TERMÍNY

18.06.2022 - 21.06.2022 OBJEDNAT 21.08.2022 - 24.08.2022 OBJEDNAT

KONEČNÉ CENY - zahrnují vstupy na atrakce

Dítě (do 2 let) 2500 Kč
Dítě (3-11 let) 6500 Kč
Dospělý (od12 let) 7000 Kč

CENY JSOU KONEČNÉ A ZAHRNUJÍ

Autobusovou dopravu, vstupné do Asterix Parku (vstupy na všechny atrakce), Disneylandu (vstupy na všechny atrakce), 1x nocleh v hotelu Disney Campanile***, 1x snídani formou bufetu, průvodce

ODJEZDOVÁ MÍSTA

Praha (18:30), Beroun (18:45), Rokycany (19:10), Plzeň (19:30), Rozvadov (20:45)

ZA PŘÍPLATEK

Cestovní pojištění Pandemic:
50 Kč / dítě / den
70 Kč / dospělý / den
Rozšířené vstupné Disney Studios:
- cena dosp. a děti - 600 Kč


Návštěva 2021

Pro vstup do Francie se na děti do 10-ti let včetně nevztahují žádná opatření. Od 11-ti let antigenní nebo PCR test - neplatí pro plně očkované. V případě dotazů a nejasností nás kontaktujte.


DISNEYLAND® RESORT PARIS - v ceně vstupenky zahrnut i vstup do filmařských Disney Studios

Disneyland je největší evropský zábavní park a leží jen několik kilometrů od Paříže. Nabízí na 53 zajímavých atrakcí, show a kouzelných setkání s Disney postavičkami. Zážitkem pro malé i velké návštěvníky je průvod pohádkových postaviček: Mickey Mouse, Minnie, medvídek Winnie, kačer Donald, pes Pluto, Pinocchio, piráti z Karibiku, Šípková Růženka, Úžasňákovi, Toy Story, Příšerky s.r.o...a další. Je připraven bohatý program, průvody, představení, v parku se zabydlely nové postavičky a vše vyvrcholí velkolepou noční show s ohňostrojem... Vypravte se s námi. Mezi nejnovější atrakce patří: - Star Tours, dobrodružství pokračuje - 3D pohyblivá projekce - Star Wars Hyperspace Mountain - tématická jízda inspirovaná známou ságou

Park je rozdělen do 5 částí:
MAIN STREET USA - tato hlavní ulice v parku se spoustou obchůdků a restaurací je součástí malého amerického městečka ze začátku 20. stol. Poznejte atmosféru let, kdy byl Walt Disney ještě malým klukem...
FRONTIERLAND - představuje legendární východ a objevíte zde důlní městečko s atrakcemi ve stejném duchu jako je např. horská dráha "Big Thunder Mountain", indiánská vesnička a další...
ADVENTURELAND - zde Vás čekají exotické zážitky. Navštívíte tržiště inspirované Pohádkami tisíce a jedné noci a Sindibádem... Setkáte se zde s Piráty z Karibiku, před nebezpečím Vás ochrání Indiana Jones a vyšplháte se do chatrče Robinsona...
FANTASYLAND - je nejpohádkovější část parku díky zámku Šípokvé Růženky. Nechybí zde ani Sněhurka a sedm trpaslíků nebo dobrodružství Pinocchia...
DISCOVERYLAND® - zde ožívají proroctví různých vizionářů a vědců! Prozkumejte planetu na Space Mountain: Mission 2" nebo skrz brýle v kině 4D...
WALT DISNEY STUDIOS® (vstup za příplatek) se nachází v těsné blízkosti Disneylandu a jedná se o park velmi úzce zaměřený na svět filmu, televize , kaskadérů a triků. Čekají Vás zde perfektní dekorace, skvělé show a představení a seznámíte se s filmařskou prací včetně triků a zvláštních efektů. Stanete se svědky např. zemětřesení nebo automobilové honičky, která skončí v plamenech. Mezi Disneylandem a Disney Studios můžete během dne volně procházet. Doporučujeme pro starší děti a dospělé. Pro nejmenší návštěvníky zde neni příliš mnoho atrakcí.

Oblíbené atrakce Walt Disney Studios®:

RATATOUILLE - skvělá laserová střílečka inspirovaná myším kuchtíkem
VĚŽ HRŮZY - v Hollywood Tower Hotel si užijete strach, jako vaši předchůdci 31. října 1939, kdy blesky při bouřce zpečetily jejich osudy. Nemine vás ani pád výtahu ze 13. patra. Inspirací je seriál Pásmo soumraku (Twilight Zone).
CRUSHS COASTER - novější atrakce inspirovaná filmem Hledá se Nemo. Užijete si korály, medůzy, Nema a jeho přátele.
CARS RALLYE - nasdnete do jedinečného Auta a projedete se na legendární Route 66.
MOTEURS ACTION! - fascinující kaskadérské představení filmových triků (honičky, přestřelky apod.)


ASTERIX PARK

- v roce 2019 oslavil 30 let
Jedná se o nejbláznivější tématický zábavní park ve Franci, leží severně od Paříže a patří k těm, které se stále zvětšují a investují do nových atrakcí. Park je zaměřený na známé francouzské komiksové hrdiny, galské válečníky Asterixe a Obelixe, kteří vzdorovali římským legiím pomocí kouzelného lektvaru. Těšte se na více jak 30 atrakcí a zajímavá představení. Při troše štěstí vám snad nějaký druid nabídne i kouzelný nápoj, po němž se z vás stane nepřemožitelný hrdina.

Zážitky si určitě odnesete z ANTICKÉHO ŘECKA, ŘÍMSKÉ ŘÍŠE, GALSKÉ VESNICE, ANTICKÉ CESTY i od VIKINGŮ.
POZOR MENHIR - novinka pro rok 2019, kino 4D se speciálními efekty, sál pro 300 lidí. Právě zde postavičky na 15 minut opět ožijí...
PEGASŮV EXPRESS - novinka 2018, rychlá jízda v antickém Řecku. Přibližně kilometr dlouhá horská dráha bez loopingů, ale se spoustou zatáček, výjezdů a divokých sjezdů...
DISCOBÉLIX - atrakce z roku 2016, která si získala ocenění "nej atrakce roku". Všichni vědí, že Obelix jako malý kluk spadl do kouzelného lektvaru, odkud pochází jeho síla. A tak když hodí diskem, tak ten letí a letí a letí a točí se a točí... Nasedejte, jedeme!!!
OZIRIS - atrakce z roku 2012. Adrenalinová zavěšená horská dráha, která je nejvyšší a nejrychlejší dráhou ve Francii. Patří k ní zcela nově vybudovaná tématická část - Egypt.
LA TRACE DU HOURRA - zajímavá "bobová" dráha, která která Vás přenese do pravěku a budete se řítit rychlostí 60km/hod. kolem skal a stromů.
GOUDURIX- na této šílené horské dráze se zatočíte 7x hlavou dolů ve výšce 37m nad zemí v rychlosti 75km/hod.
MENHIR EXPRESS - to jsou klády na vodě, na kterých absolvujete pád z výšky 13 do vody! Trochu osvěží a po právu patří tato atrakce mezi nejlepší vodní atrakce ze všech evropských parků.
TONNERRE DE ZEUS - dřevěná horská dráha (až 85km/hod.!), která byla veřejností vyhlášena "Nejlepší dřevěná horská dráha v Evropě"
TRANDÉMONIUM - strašidelný zámek
DELFINÁRIUM - zde Vás čekají úžasné show! Delfíni se představí v senzační vodní choreografii
GALSKÁ VESNIČKA - projdete se několika galskými domky, vyzkoušíte Obelixovo boty a u vchodu do vesničky se s oblíbenými postavičkami můžete vyfotit.


UBYTOVÁNÍ - Hotel Campanile*** Disneyland Val de France

Termíny 2021 jsou exkluizivně ubytovány v hotelu Campanile *** Disneyland Val de France. Ubytování je ve 2 až 4-lůžkových pokojích (možnost patrových postelí) s příslušenstvím. Pokoje jsou vybaveny klimatizací, TV, telefonem. V koupelně jsou samozřejmostí hotelové ručníky a sprchový gel / mýdlo. Na recepci wifi zdarma (na kód). Cena pro dítě do 2 let je platná pouze při ubytování se 2 platícími osobami.
Hotel se nachází v blízkosti Disneylandu v krásné zahradě a je tématicky laděn. V hotelu se nachází restaurace a Disney obchod. Od hotelu odjíždí každých 15-20 minut shuttle bus k Disneylandu a Disney Village, kde se nachází obchody a restaurace.
Závody pro děti