Navštivte také naše ostatní zájezdové portály! ZajezdyProDeti.cz | ZaZabavouPoCechach.cz

Aktuality

Vážení klienti,
jsme rádi, že se sezónu 2020 podařilo alespoň z části zrealizovat a že si ti, kteří vycestovali, mohli užít atmosféru, která se nebude pravděpodobně opakovat - minimální návštěvnost parků zanechala jedinečné zážitky.

Vzhledem k opakujícím se dotazům ohledně podzimních termínů v tuto chvíli nic nerušíme, jsme připraveni zájezdy zrealizovat. Nicméně nabízíme všem klientům přesun na termíny v příštím roce. V případě zájmu o přesun nás kontaktujte písemně emailem.

Těšíme se na všechny naše malé i velké cestovatele!

Zájezdy pro děti :-)

----------------------------------------------------------------------------------

Vážení klienti,
oznamujeme, že k 01.07. 2020 zahajujeme sezónu a zájezdy JEDOU!

- námi nabízené zábavní parky již otevřely své brány (výjimkou je Disneyland, který otevře v červenci) 
- k tomuto termínu budou otevřené hranice bez omezení
- na autobusovou dopravu se nevztahují žádné restrikce

Nicméně musíme konstatovat, že vzhledem k prvotním negativním prognózám ohledně cestování došlo v březnu a dubnu k masivnímu rušení rezervací a tak se i přes optimistický vývoj může stát, že některé zájezdy nebudeme schopni z důvodu velmi nízké obsazenosti realizovat. O případných konkrétních změnách budete vždy předem informováni mailem.

Těšíme se a děkujeme všem za fantastickou spolupráci, důvěru a podporu!

Zájezdy pro děti :-)

----------------------------------------------------------------------------------

INFORMACE K AKTUÁLNÍ SITUACI 

Vážení klienti, rádi bychom Vás, naše klienty, kteří s naší cestovní kanceláří máte uzavřenou Smlouvu o zájezdu, informovali o aktuálním vývoji situace. Délka platnosti zákazu vycestovat nám v současné chvíli bohužel neumožňuje určit, od kdy bude možné námi pořádané zájezdy opět začít realizovat. Aktuální stav bedlivě sledujeme a o dalším vývoji Vás budeme včas informovat. Prosíme proto o trpělivost. 

K dnešnímu dni, tj. 05.05. 2020 počítáme s tím, že nebudou realizovány tyto zájezdy:
SLOVENSKO - do 30.06.2020 (pro pozdější termíny vyčkáváme na vývoj situace)
NĚMECKO
- do 30.06.2020 (pro pozdější termíny vyčkáváme na vývoj situace)
- většina německých zábavních parků obnoví provoz do konce května
FRANCIE - do 15.07. 2020 (pro pozdější termíny vyčkáváme na vývoj situace)
- většina francouzských zábavních parků obnoví provoz do poloviny července
ITÁLIE, Garda - červenec zrušen, srpen vyčkáváme

Postupně, dle termínu zájezdu, všechny naše klienty kontaktujeme s návrhem řešení.  V případě zrušení zájezdu Vám obratem vystavíme poukaz "Lex voucher" na částku, kterou máte uhrazenou v naší cestovní kanceláři. Tento poukaz lze čerpat na jakékoliv naše služby okamžitě po otevření hranic a to až do 31.12. 2021. Poukaz je uplatnitelný na naši kompletní nabídku dle dostupnosti. V případě, že tento poukaz nevyužijete, bude Vám daná částka zaslána zpět na účet. Pokud je z Vaší strany zájem o posun termínu nebo voucher, kontaktujte nás. 

Dovolujeme si Vás ubezpečit, že tyto poukazy byly 16.4. 2020 Vládou ČR schváleny jako zákon č.155/2020 Sb. ke zmírnění dopadu epidemie koronaviru označovaného jako SARS-CoV-2 na odvětví cestovního ruchu, a jsou ze zákona pojištěny pro případ insolvence subjektů v cestovním ruchu. 

V případě, že máte zájezd s naší CK zakoupen prostřednictvím provizního prodejce a tento s Vámi nekomunikuje, určitě se na nás neváhejte obrátit. Zároveň platí, že žádný z nich nemá právo na úhradu doplatků ani stanovení jiných podmínek (např. storno poplatky). Tento jejich přístup nás mrzí, nejsme však schopni ho ovlivnit, neboť se velmi často jedná o velké hráče na trhu. Máme však v plánu co nejdříve zdokonalit náš rezervační systém, aby pro naše klienty bylo nejpohodlnější objednávat přímo u nás.

Doporučujeme sledovat naše webové stránky, kde najdete veškeré aktuální informace. Zároveň již velmi intenzivně pracujeme na přípravě sezóny 2021, abychom bez problémů zvládli odbavit zvýšenou poptávku, kdy se nám setkají klienti z této i příští sezóny. Jsme přesvědčeni, že budeme připraveni a vše zvládneme k Vaší spokojenosti.

Závěrem Vám velmi děkujeme za přízeň a důvěru, které si velmi vážíme. 

Přejeme Vám hodně zdraví a sil do následujících dnů a budeme se těšit na setkání s Vámi. 

Jsme tu pro Vás! 
Voyages Bohemia s.r.o. 
www.zajezdyprodeti.cz 
www.zazabavoupocechach.cz 

 --------------------------------------------- 

Věnujte pozornost aktuální tiskové zprávě asociací cestovních kanceláří ze dne 27.03.2020: tisková zpráva klientům

Zároveň všechny klienty ubezpečujeme, že i přes uzavřenou provozovnu v omezené míře fungujeme a neúčastníme se medializované aktivity některých CK, které vypínají své telefony a s klienty nekomunikují.Zároveň Vás informujeme, že po dobu uzavření hranic považujeme přes uzavřené Smlouvy o zájezdu za nemorální od zákazníků vyžadovat platby doplatků dle uvedených splatností. 

aktualizováno 28.08.2020