Aktuality

INFORMACE K AKTUÁLNÍ SITUACI

Vážení klienti,
rádi bychom Vás informovali o situaci v naší cestovní kanceláři. Každý den se na nás obracíte se spoustou dotazů, na které bohužel neznáme odpověď. Situace je velmi náročná pro celou oblast cestovního ruchu a ve složité situaci se ocitli jak naši obchodní partneři, tak my a i Vy, naši klienti.

Velice Vás prosíme o pochopení, že v současné chvíli neni v našich silách za neuskutečněné a stornované zájezdy vracet platby, jelikož velkou částí již nedisponujeme a naši partneři jsou v tuto chvíli též zavaleni a momentálně nám nabízejí pouze přesuny termínů. Situace je pro všechny cestovní kanceláře naprosto totožná, velmi komplikovaná a nemá v české ani evropské legislativě žádnou oporu.  

Věnujte pozornost aktuální tisková zprávě asociací cestovních kanceláří ze dne 27.03.2020: tisková zpráva

Zároveň všechny klienty ubezpečujeme, že i přes uzavřenou provozovnu v omezené míře fungujeme a neúčastníme se medializované aktivity některých CK, které vypínají své telefony a s klienty nekomunikují.

Zároveň připomínáme, že Ministerstvo pro místní rozvoj schválilo dne 20.03.2020 pro řešení nastalé situace vystavování poukazů klientům CK. Tuto variantu vnímáme jako východisko, které nepoškodí naše vzájemné vztahy a bude uspokojivé pro obě strany. V praxi to znamená, že Vám nebudeme účtovat žádné stornopoplatky a na Vámi uhrazenou částku vystavíme poukaz, kterým bude možné uhradit zájezd z naší nabídky v příštích 18 měsících. Poukaz je možné vystavit i na v tuto chvíli částečnou úhradu - zálohu. Poukazy budeme vystavovat pouze omezenou dobu, v tuto chvíli předpokládáme do otevření hranic.
aktualizováno 27.03.2020